Volleyball
|
China PR
— Korea Republic
14 May 21:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brazil
— Canada
15 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
USA
— Thailand
15 May 21:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Serbia
— Dominican Republic
16 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bulgaria
— Netherlands
14 May 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Italy
— Poland
14 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
France
— Germany
15 May 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Japan
— Turkey
15 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sri Lanka
— Kyrgyzstan
11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Faroe Islands
— Iceland
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Estonia
— Latvia
12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
OS Tichy
— CRT Toujda
11:00
|
|||||||||||||||||
|
|
WA Bejaia
— CMB
11:00
|
|||||||||||||||||
|
|
US Ben Aknoun
— JS Azzazga
13:00
|
|||||||||||||||||
|
|
WA Aintaya
— NR Saidal
13:00
|
|||||||||||||||||
|
|
MB Bejaia
— USP Akbou
15:00
|
|||||||||||||||||
|
|
RC Bejaia
— NR Chlef
15:00
|
|||||||||||||||||
|
|
NC Bejaia
— MC Alger
17:00
|
|||||||||||||||||
|
|
SV Bejaia
— ASW Bejaia
17:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Stroitel Minsk
— Shakhtaspetsstroy
15:00
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zapadnyi Bug
— Marko
13:00
|
|||||||||||||||||
|
|
BATE-BGUFK
— Legion
14:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Kommunalnik Mogilev
— MAPID Minsk
15:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Atlant BarGU
— Zemchuzhina Polesyia
13:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Batumi
— GTU
14:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Budaorsi DSE
— Godolloi
18:45
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||
|
|
UTE U-21
— Kispest
18:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Jakarta STIN BIN
— Jakarta Garuda
12:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Virtus Fano
— San Dona di Piave
12 May 18:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Grottazzolina
— Ravenna
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brescia
— Delta Porto Viro
18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Letran Knights
— Arellano Chiefs
12 May 03:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
AA Espinho U-21
— Espinho U-21
15:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Benfica U-21
— ALA Gondomar U-21
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Qatar SC
— Al-Rayyan
17:00
|
Series Score 1:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
ASK Nizhny Novgorod
— Universitet Barnaul
16:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atom Kursk
— Omichka
15:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sfaxien
— Etoile Sahel
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
AS Marsa
— Hammam Lif
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sfaxien
— Esperance ST
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CF Carthage
— Club Africain
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Juan Ferreira
— Banco Republica
23:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nacional
— Bohemios Juniors
12 May 01:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Areteia
— Udelar
13 May 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bohemios
— BPS
13 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Barbato
— Atletico Penarol
12 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Juan Ferreira
— Banco Republica
12 May 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nacional
— Iava Negro
12 May 21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Orlando Valkyries
— Vegas Thrill
19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Imperiya
— Legion
12 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lvy
— Energy
12 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Titany
— Tornado
13 May 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Alliance
— Payp
13 May 07:40
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lvy
— Legion
13 May 09:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Imperiya
— Energy
13 May 10:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sichuan
— LPB Ninh Binh
11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Binh Dien Long An
— PFU Blue Cats
14:10
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|