Handball
|
Estonia
— Iceland
11 May 16:00
|
1st Leg 25:50
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Netherlands
— Greece
12 May 15:00
|
1st Leg 27:31
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Czech Republic
— Romania
12 May 15:30
|
1st Leg 30:31
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Serbia
— Spain
12 May 16:00
|
1st Leg 28:32
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
North Macedonia
— Faroe Islands
12 May 18:00
|
1st Leg 27:34
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Magdeburg
— Aalborg
08 Jun 14:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Barcelona
— Kiel
08 Jun 17:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Esbjerg
— Gyor ETO
01 Jun 14:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Metz
— Bietigheim
01 Jun 17:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Flensburg-Handewitt
— Dinamo Bucuresti
25 May 14:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Rhein-Neckar Lowen
— Fuchse Berlin
25 May 17:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Gloria Bistrita
— Dunarea Braila
11 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Storhamar
— Les Neptunes de Nantes
11 May 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Fredericia
— Ribe-Esbjerg
16 May 17:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||
|
|
Aalborg
— Skjern
16 May 19:30
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||
|
|
Esbjerg
— Herning-Ikast
11 May 13:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Odense
— Nykobing
12 May 15:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nice
— Dijon Bourgogne
19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Savehof
— Skara
11 May 13:00
|
Series Score 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Skuru
— Onnereds
11 May 13:00
|
Series Score 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Olympiacos Pireas
— Drama
15 May 16:00
|
Series Score 0:0
| ||||||||||||||||
|
|
PAOK
— AEK
18 May 16:00
|
Series Score 0:1
| ||||||||||||||||
|
|
Mosonmagyarovar
— NEKA
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
MTK Budapest
— Bekescsaba
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
QHB Eger
— Veszprem Kezilabda
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Omron
— Hokkoku
11 May 05:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Nagoya
— The Terrace Hotels
11 May 06:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Rapid Bucuresti
— SCM Craiova
15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Minaur Baia Mare
— Gloria Buzau
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Granollers
— Elda Prestigio
12:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Porrino
— Aula
15:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Elche
— Malaga Costa Del Sol
17:15
|
|||||||||||||||||
|
|
Bera Bera
— Atletico Guardes
19:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Hungary U-20
— Germany U-20
16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Serbia U-20
— Croatia U-20
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|